Biżuteria srebrna dla młodej mamy.

biżuteria dla młodej mamy

Każda młoda mama powinna pięknie wyglądać i ta sprawa nie może pozostawać tylko teorią, należy wprowadzać ją w życie! Chodzi tu nie tylko o urodę, chociaż o to każda moda mama powinna zadbać, mimo tego, że małemu dziecku należy poświęcać większość wolnego czasu. Trzeba jednak znaleźć również chwilę dla siebie i w tym powinien pomagać partner jak i rodzice. Również dobór odpowiednich dodatków może poprawiać samopoczucie i samoocenę młodej mamy – warto skupić się na doborze srebrnej biżuterii. Nie ma żadnych wyznaczników tego, co młoda mama powinna nosić, a czego musi unikać – w biżuterii srebrnej ma się po prostu czuć dobrze. Srebro na ogół nie uczula, jeśli więc nie miała problemów z noszeniem tego typu biżuterii przed zajściem w ciążę, nie musi z niej rezygnować również po porodzie.

Tutaj w dużej mierze może pomóc partner – jeśli ma wolny czas to swojej ukochanej powinien zrobić miły prezent kupując jej jakąś część biżuterii, co na pewno poprawi kobiecie humor. Jeśli chodzi o biżuterię srebrną, może być ona wyrazem uczucia – modne są przykładowo wisiorki w kształcie serca, albo pustego w środku albo wypełnionego metalem, zwykle są to delikatne i bardzo estetyczne wzory, które idealnie pasują do nowej roli kobiety. Bardzo często młode mamy zakładają srebrną biżuterię związaną z wizerunkami religijnymi, zwykle są to medaliki z przedstawieniem Matki Bożej lub Świętej Małgorzaty, które mają chronić ciężarną jak i jej dzieciątko. Jeśli taki medalik poprawi kobiecie humor i uspokoi jej nerwy, warto w niego zainwestować, szczególnie że nie stanowi to wielkiego wydatku. Bardzo często kobiety dostają w prezencie medaliki z przedstawieniami dzieciątka Jezus, które są symbolem ich nowej roli.

Młoda mama może się jednak skupiać również typowo na ozdobieniu swojego ciała, podkreśleniu walorów swojej urody, nawet jeśli nie wróciła jeszcze do dawnej figury – pierwszą szansę ma podczas chrzcin, na których trzeba wypaść jak najlepiej – warto kupić sobie komplet nowej srebrnej biżuterii, która podkreśli kolor oczu, makijaż i będzie uzupełnieniem stroju. Nie ma żadnych ograniczeń – trzeba sugerować się własnym gustem, a nie opinią innych – srebro jest w modzie i praktycznie do wszystkiego pasuje, okaże się więc funkcjonalna ozdobą, którą można też założyć na kolejną okazję, przykładowo na świętowanie pierwszych urodzin. Wybór jest naprawdę spory – wystarczy przejrzeć katalogi najpopularniejszych jubilerów.